Nasze marki

ZIMOWA PROMOCJA

MROŹNE RABATY

NA WYBRANE PRODUKTY

 

FOTEL GAMINGOWY X-ONE

Absolutny
Numer 1

Możesz liczyć na najwyższy komfort, wystarczy, że wybierzesz fotel gamingowy X-One 2.0. Połączyliśmy sprawdzony kształt, unikatowy styl Diablo Chairs z ergonomicznymi udogodnieniami i w ten sposób uzyskaliśmy jedyny w swoim rodzaju model, który na dobre rozgościł się na gamingowym podium popularności. Dowiedz się, co stoi za sukcesem fotela Diablo X-One. 

DBAMY O KAŻDY ELEMENT

WIZUALNE
DZIEŁO SZTUKI

Ostrożnie! Przyglądanie się z bliska grozi zbieraniem szczęki z podłogi. Fotel gamingowy X-One 2.0 jest dopracowany w najmniejszym szczególe. Zwróć uwagę na haftowane emblematy, logo znajdujące się na maskownicy, jakość wykonania. A teraz zestaw te detale z przemyślaną formą i świetnie dobraną kolorystyką. Przyznaj, że całość prezentuje się nieziemsko.

MECHANIZM TILTTECH™ SWING
BUJANIE NA FOTELU CAŁKOWICIE DOZWOLONE

Możesz zapomnieć o statycznej pozycji. Fotel gamingowy X-One 2.0 zaoferuje Ci coś znacznie lepszego. Kiedy tylko będziesz miał ochotę, aktywuj System Tilttech™ Swing i wpraw w ruch oparcie. Przyjemne, a także w pełni bezpieczne bujanie podczas grania czy relaksu to niezwykle satysfakcjonujący sposób na odprężenie i zregenerowanie sił na kolejne wyzwania.

Armtech™ Vertical SoftTouch
SOLIDNE PODŁOKIETNIKI
TWOJA GWARANCJA STABILNOŚCI

Podłokietnik Armtech™ Vertical SoftTouch pozwolą Ci ustabilizować sylwetkę. Delikatna, miękka zewnętrzna powłoka to zbawienie dla łokci i przedramion. Ustaw podłokietniki fotela gamingowego X-One na odpowiedniej wysokości, by dać swoim barkom upragnione wytchnienie.

ERGONOMICZNE PODUSZKI  X-PILLOW

100% PRAWIDŁOWEJ POZYCJI
0% WYSIŁKU

Kubełkowa forma i stabilizujące pozycję poduszki w fotelu gamingowym X-One pracują na Twój wybitny komfort. Dla najlepszych rezultatów wprowadziliśmy regulację wysokości poduszki lędźwiowej. Boczny pasek jest schowany za przednią częścią oparcia. Innowacyjny zabieg zwiększa nie tylko wygodę, bo pozwala Ci precyzyjnie umiejscowić wsparcie, ale też wpływa na atrakcyjny wygląd.

KÓŁKA PFC™ 360
SPECJALISTA W CICHYM PRZEMIESZCZANIU

Jeśli w środku nocy potrzebujesz sięgnąć po bluzę z szafy znajdującej się na końcu pokoju, nie musisz wstawać z fotela Diablo X-One. Bez obaw możesz się przejechać, bo z pewnością nie obudzisz domowników. Solidne kółkach PFC™ 360 posiadają zewnętrzną warstwę wykonaną z kauczuku, dlatego chodzą płynnie i są wyjątkowo ciche. Dodatkowo miękka powłoka chroni podłogę przed powstaniem rys.

MECHANIZM TILTTECH™ GEAR
ZNAJDŹ SWÓJ SPOSÓB NA SIEDZENIE

Zależy Ci na pełnej swobodzie siedzenia? Oto ona! Diablo X-One 2.0 oferuje możliwość pochylenia oparcia nawet do 140° i zablokowania w dowolnym punkcie. Dzięki temu fotel gamingowy sprawdzi się do grania, czytania, oglądania serialu, pracy czy nauki. Model X-One wprowadzi Cię w nową erę komfortu, w której ograniczenia nie istnieją.

DESIGN PRZEZ DUŻE D

DIABEŁ TKWI
W SZCZEGÓŁACH

Małe detale robią znaczącą różnicę. Fotel gamingowy X-One Diablo Chairs zaimponuje Ci jakością wykonania. Wszystkie szczegóły są dopięte na ostatni guzik, zaczynając od projektu i formy krzesła gamingowego, przez estetyczne i mocne przeszycia, aż do najmniejszych smaczków jak logo Diablo na maskownicach.

MECHANIZM TILTTECH™ LIFT
IDEALNE DOPASOWANIE, PEŁNA WYGODA

Fotel gamingowy ustawiony odpowiednio do wysokości właściciela i poziomu biurka daje wielką komfortową przewagę. Model Diablo X-One możesz podnosić i opuszczać z klasą, ponieważ niezawodny podnośnik wraz z amortyzującym mechanizmem Air Damper™ gwarantuje płynną pracę nawet przy obciążeniu 140 kg.

EKOSKÓRA HDS™
CHARAKTERNY DESIGN
ATRAKCYJNY I TRWAŁY MATERIAŁ

Fotel gamingowy Diablo X-One prezentuje się piekielnie dobrze i co najważniejsze zachowuje swój doskonały wygląd przez długie lata. Niezwykle wytrzymała tapicerka z ekoskóry IV generacji HDS™ zachwyci Cię przyjemną w dotyku fakturą i niespotykaną dotąd odpornością na przetarcia. Materiał zawsze jest idealnie napięty, to zasługa wzmocnionych nici i profesjonalnych przeszyć.

KOLEKCJA SPECIAL EDITION

FOTEL TWOICH MARZEŃ

Diablo X-One daje Ci solidną podstawę komfortu i dobrego stylu, ale dopiero kolekcja Special Edition otworzy przed Tobą drzwi do zupełnie innego świata designu. Twoje stanowisko gamingowe zmieni się nie do poznania, dzięki dodającym energii kolorom, niespotykanemu nigdzie indziej wzornictwu. Szukasz unikatowego fotela gamingowego, który będzie współgrał z Twoim charakterem? Jesteś w idealnym miejscu!

 1. Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0, World of Tanks Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0, World of Tanks BESTSELLERSALE
  Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0, World of Tanks
  997,00 zł -33% 1 497,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 897,00 zł
 2. Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, Candy Rose Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, Candy Rose SALE
  Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, Candy Rose
  797,00 zł -20% 997,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 877,00 zł
 3. Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, biało-czarny Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, biało-czarny BESTSELLERSALE
  Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, biało-czarny
  797,00 zł -18% 977,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 797,00 zł
 4. Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-zielony Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-zielony SALE
  Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-zielony
  877,00 zł -10% 977,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 977,00 zł
 5. Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-niebieski Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-niebieski SALE
  Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-niebieski
  797,00 zł -18% 977,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 977,00 zł
 6. Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-czarny Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-czarny BESTSELLERSALE
  Fotel gamingowy Diablo X-One 2.0 Normal Size, czarno-czarny
  797,00 zł -18% 977,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 977,00 zł
© 2024 DIABLOCHAIRS WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE