Nasze marki

ZIMOWA PROMOCJA

MROŹNE RABATY

NA WYBRANE PRODUKTY

 

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

Sklep Diablo Chairs oferuje kilka dogodnych form płatności oraz możliwości wysyłki towaru. Spośród wszystkich podanych wybierz te, które najlepiej dopasują się do Twoich możliwości.


WARUNKI DOSTAWY


Diablo Chairs oferuje darmową dostawę na wszystkie produkty na terenie Polski. Dostawa foteli, biurek, puf i akcesoriów realizowana jest poprzez firmę kurierską GLS. UWAGA! Akcesoria wysyłane są osobną przesyłką.

 

Produkty znajdujące się w ofertach promocyjnych oraz w wyprzedaży są objęte takimi samymi warunkami dostawy jak produkty pozapromocyjne. Przesyłki dostarczamy w dni robocze, najczęściej w godzinach 8:00 – 16:00. Wszystko zależy od miejsca dostawy, warunków pogodowych oraz firmy spedycyjnej. Produkty znajdujące się w przedsprzedaży wysyłamy w terminie podanym w karcie produktu.

 

Wszystkie produkty Diablo Chairs wysyłane są z naszego magazynu w Polsce.


Po złożeniu zamówienia i zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do kompletowania Twojej przesyłki. Przygotowanie zamówienia do wysyłki i przekazanie go firmie transportowej trwa maksymalnie:

  • foteli i biurek -> 48h
  • puf i akcesoriów/ gadżetów -> 72h

Natomiast czas dostawy wynosi szacunkowo 2-5 dni robocze.


METODY PŁATNOŚCI


Płatność przelewem bankowym 

Jeśli nie chcesz lub nie możesz przesłać kwoty faktury za pomocą jednej z pozostałych opcji płatności online, możesz wybrać płatność z góry . Możesz jednak łatwo zamówić od razu i w ciągu siedmiu dni przelać kwotę na podane poniżej konto.

Domator24 Sp. z o. o.
Santander Bank Polska S.A.
PL82 1090 1535 0000 0001 4346 1262
Kod BIC: WBKPPLPP

Nie zapomnij podać numeru zamówienia, abyśmy mogli bezpiecznie przypisać Twoją płatność. Zrealizujemy Twoje zamówienie, gdy tylko odnotujemy wpływ pieniędzy na nasze konto. W niektórych przypadkach zaksięgowanie kwoty z Twojego banku na naszym koncie może zająć dwa dni robocze. Rezerwujemy pełne 7 dni na Twoje produkty, co oznacza wystarczająco dużo czasu, abyś mógł zapłacić z góry.

Płatność przy odbiorze

Płatność przy odbiorze, znana również jako "płatność za pobraniem" lub "płatność przy dostawie", to metoda dokonywania płatności za produkt lub usługę w momencie ich odbioru lub dostarczenia. W przypadku płatności przy odbiorze, nie dokonujesz przedpłaty ani nie korzystasz z innych form płatności elektronicznych, takich jak karta kredytowa czy przelew bankowy, zanim nie otrzymasz zamówionego towaru lub usługi.

PayU Twisto

Z Twisto możesz zrobić zakupy online, sprawdzić produkt i zapłacić dopiero, gdy postanowisz go zatrzymać - nawet do 45 dni później. Wystarczy, że spośród metod płatności wybierzesz PayU i dostępną tam opcję - Płacę później.

Dowiedz się więcej na temat usługi PayU Twisto, klikając w poniższą ikonę. 


BLIK

BLIK to forma płatności online za zakupy, do której nie potrzebujesz karty płatniczej ani portfela. Wystarczy telefon z dostępem do internetu i aplikacja Twojego banku. Przy pomocy 6-cyfrowego kodu blik szybko opłacisz swoje zakupy.

Więcej informacji na temat usługi BLIK uzyskasz, klikając w poniższą ikonę.

Google Pay

Google Pay to nowoczesna forma płatności mobilnych opracowana przez firmę Google. Dzięki Google Pay możesz szybko, łatwo i bezpiecznie płacić na stronach internetowych, w aplikacjach i sklepach, korzystając z kart zapisanych na Twoim koncie Google. Aby płacić w sklepach za pomocą Google Pay, potrzebujesz smartfona z systemem operacyjnym Android.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o usłudze Google Pay kliknij w poniższą ikonę.

PayPo 

PayPo to forma płatności online za zakupy, dzięki której możesz kupić produkty i zapłacić za nie nawet za 30 dni bez dodatkowych kosztów. Za zamówienie zapłacisz dopiero po odebraniu przesyłki i sprawdzeniu produktów, a do tego bez zamrażania swoich środków. 

Więcej informacji na temat usługi PayPo uzyskasz, klikając w poniższą ikonę.


Płatność online kartą kredytową

Do płatności kartami online nadają się karty kredytowe , debetowe, przedpłacone i wirtualne. Do płatności online nadaje się każda karta płatnicza posiadająca numer, datę ważności i kod bezpieczeństwa CVV2 (płatność online Visa) lub CVC2 (w przypadku karty Mastercard). Płatność kartą kredytową przez Internet jest zazwyczaj rejestrowana w ciągu 14 dni od jej dokonania, a środki są natychmiast blokowane przez bank. 

Więcej informacji na temat kart Visa i Mastercard znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

Płatność on-line PayU

Za pośrednictwem płatności PayU realizujących przelewy w 24 bankach, zaksięgowanie zapłaty przez sklep internetowy następuje przy tym sposobie płatności najszybciej i znacznie przyspiesza dostawę zamówionego towaru. System ten gwarantuje niezawodność technologiczną oraz sprawne transakcje, wolne od jakichkolwiek dodatkowych opłat.

Więcej informacji na temat usługi PayU uzyskasz, klikając w ponizszą ikonę.

Raty PayU 0%

Rozłóż płatność za wybrany produkt na wygodne raty od 3 do 36 miesięcy. Nawet dla produktów do kwoty 20 000 zł! Wystarczy, że podczas płatności wybierzesz Raty PayU i wypełnisz formularz ratalny. Po pozytywnej decyzji ze strony pożyczkodawcy zaczniemy realizować Twoje zamówienie!

Więcej informacji na temat usługi Raty PayU 0% uzyskasz, klikając w poniższą ikonę. 


Klarna

Klarna to usługa „kup teraz, zapłać później”, która pozwala rozłożyć koszt zakupu na kilka rat lub przełożyć go na dogodniejszy termin. Zwrotu środków za zakupione produkty należy dokonać w ciągu 30 dni od daty wysyłki.

Więcej informacji na temat Klarny znajdziesz klikając w przycisk poniżej.

© 2024 DIABLOCHAIRS WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE