Nasze marki

ZIMOWA PROMOCJA

MROŹNE RABATY

NA WYBRANE PRODUKTY

 

WYDARZENIA

Bierzemy udział w wielu ogólnopolskich i międzynarodowych wydarzeniach z pogranicza gamingu i technologii. Nasze fotele można było przetestować w Katowicach podczas Intel Extreme Masters (IEM) w 2017 i 2018 roku oraz Poznań Game Arena w 2018 roku. W ciągu 3 lat z modeli Diablo Chairs korzystali profesjonalni gracze, amatorzy oraz liczni odwiedzający podczas zawodów Polish Dota 2 League, Ecenter Copernicup i Electronics Show. Swoje talenty prezentowali również siedząc na naszych fotelach dwukrotnie podczas Ligi Akademickiej (2018 i 2019), Retail, HotZlot czy Warsaw Game Show w Nadarzynie.  Nasze modele wielokrotnie były obecne na targach, szkoleniach i pokazach. Fotele z rodziny Diablo Chairs można było zobaczyć w Cuprum Arena Lubin podczas wydarzenia organizowanego przez Media Markt oraz szkolenia Logitech firmowanego przez Rtv Euro Agd.

 

Ninja's Nigth Shift

Nie lada gratką dla wszystkich miłośników gamingu była możliwość zagrania z najpopularniejszym graczem na świecie! Tyler "Ninja" Blevins w marcu 2019 roku odwiedził Polskę. Wydarzenie, prosto z Warszawy, było transmitowane na żywo na kanale Ninjy na Twitchu.

 

 

Pyrkon

Jak reklamują twórcy, Pyrkon to Fantastyczne Miejsce Spotkań. Event, którego początki datuje się na 2000 rok, co roku przyciąga wielu ludzi: fanów fantastyki, cosplay'erów, wystawców i twórców. W 2019 roku również nasza marka była tam obecna. Fotele Diablo Chairs można było przetestować na stanowisku Alsena.

 

 

Intel Extreme Masters 

IEM to wydarzenie, którego żadnemu fanowi e-sportu przedstawiać nie trzeba. Event rokrocznie przyciąga do katowickiego spodka wielu fanów gamingu. Dzięki współpracy z marką Intel, nasze fotele służą wielu gamerom zarówno w prestiżowym Show Roomie, jak również na stoiskach wystawców takich jak Alsen czy LG.

© 2024 DIABLOCHAIRS WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE