Nasze marki

ZIMOWA PROMOCJA

MROŹNE RABATY

NA WYBRANE PRODUKTY

 

DIABLO CHAIRS & WORLD OF TANKS

SPEKTAKULARNE POŁĄCZENIE SIŁ

Najważniejsza współpraca w świecie gamingowym w 2023 roku. Gdy kluczowe na rynku gamingowym marki postanawiają stworzyć coś razem, nie ma wątpliwości, że finalny efekt przerośnie wszelkie oczekiwania. Poznaj najnowszą odsłonę modelu X-ONE WORLD OF TANKS.

SPEŁNIENIE MARZEŃ

KAŻDEGO CZOŁGISTY

Świat wirtualnych potyczek pancernych pojazdów, najlepszych taktyk i strategii potrafi całkowicie pochłonąć. Nic dziwnego, że armia graczy WORLD OF TANKS przekroczyła 100 milionów i wciąż się powiększa. Komfortowy fotel gamingowy, który wyglądem nawiązuje do kultowej gry, to must have nie tylko oddanego fana WOT, ale też graczy gustujących w militarnej stylistyce.

NIE TYLKO DLA FANÓW WOT

GAMINGOWA DOSKONAŁOŚĆ

Nawet najmniejszy detal fotela gamingowego WOT wprawi cię w zachwyt. Charakterystyczna dla WORLD OF TANKS zielono-pomarańczowa kolorystyka przykuwa uwagę, ale też zdecydowanie wyróżnia się na tle standardowych foteli gamingowych. Mocna i wyrazista nić perfekcyjnie łączy wszystkie elementy w jedną wytrzymałą całość.

SHOW THEM YOUR PASSION

TWÓJ ZNAK ROZPOZNAWCZY

Prawdziwym sztosem jest duże haftowane logo WOT, które znajdziesz z przodu i z tyłu oparcia. Na bokach oraz poduszkach umieściliśmy napis WORLD OF TANKS. Niezależnie, czy robisz zdjęcie swojemu setupowi, czy streamujesz podczas grania wystarczy kilka sekund, by wszyscy zauważyli, że siedzisz na tym legendarnym fotelu.

PANCERNA WYTRZYMAŁOŚĆ

MOCNA METALOWA PODSTAWA

W fotelu gamingowym X-ONE WOT wymieniliśmy plastikową podstawę na mocny metalowy stelaż. Czarna kolorystyka doskonale współgra z designem krzesła. Jednak, co ważniejsze w połączeniu z wysokiej jakości siłownikiem podnosi udźwig aż do 160 kg. Przygotowaliśmy dla ciebie wyjątkowo solidny fotel gamingowy, który będzie ci towarzyszyć w najbardziej wymagających potyczkach.

BOGATA FUNKCJONALNOŚĆ,

KTÓRA PROWADZI DO KOMFORTU

Krzesło gamingowe WOT X DIABLO powstało na bazie modelu X-ONE, dlatego znajdziesz w nim wszystkie najważniejsze cechy, jakie powinien mieć praktyczny fotel. Do pełnej wygody przyczyni się wypełnione elastyczną pianką siedzisko i oparcie, niezawodne mechanizmy, a także miękkie, regulowane podłokietniki. Fotel WORLD OF TANKS stanie się prawdziwym trofeum twojego stanowiska gamingowego.

© 2023 DIABLOCHAIRS WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE