Recenzje youtuberów

DOLLIE GAMING

Kolejna gamerka, która dołączyła do najlepszej społeczności Diablochairs. Pogromca zombie oraz innych przerażających potworów, które czekają na nią podczas mrocznych wypraw. Na jej kanale znajdziemy przede wszystkim serie gier fabularnych osadzonych w świecie grozy. Tym razem Dollie zabierze ze sobą do mrocznego świata jeden z naszych foteli! Sprawdźcie, jak jej poszło.

STRASZNE HISTORIE NA FAKTACH  – Karolina

Horror, przerażenie, diabelski klimat, sidła bezsenności zamknięte w  kobiecym ciele. Prawdopodobnie to właśnie Karolina wynajmuje diabłu powierzchnię pod piekło, ale boimy się weryfikować te informacje. Jeśli szukasz jakichś dobrych materiałów pod długi wieczór ze swoją ekipą wariatów – zajrzyj na jej kanał a z pewnością zostaniesz na dłużej. Bez obaw! A może jednak z…

JACHIMOZO

Specjalista ds. MINECRAFTA, na którego kanale znajdziesz całą masę ciekawostek, projektów, dobrego humoru a nawet Jachimoziankę – jego siostrę, którą nauczył grać. Człowiek firma, Bob Budowniczy kwadratowego świata, a także kanciasta encyklopedia i świetny architekt – to synonimy jego postaci, zapraszamy do sprawdzenia kanału jeśli szukasz inspiracji do budowy czegoś potężnego.

BREMU

Przywódca stada, wilk i stary wyjadacz kwadratowego świata. Jest jedyną postacią obok której boją spawnować się creepery i zombie. Poza serią bardzo ciekawych materiałów, zajmuje się streamingiem o różnych porach doby. Za każdym razem ma na nich duże ilości widzów. Nic dziwnego, profesjonalista zawsze ma dobre wyniki. Zajrzyj do profesora pikseli – zostaniesz na dłużej

CZOKLET

Jeden z najkreatywniejszych twórców z naszego ‘sztabu’ – do dziś nie wiemy jakim cudem fotel do Czokleta został przekierowany do prezydenta, ani jakim cudem upadł w jego ogrodzie. Dostaliśmy telefon od Notcha, twórcy Minecrafta, że Czoklet dobija się do niego od kilku miesięcy i sugeruje wprowadzenie czekolady do gry. To jedyna rzecz którą kocha bardziej niż tryb przetrwania Steve’a.
Na jego kanale godziny lecą jak minuty – można się solidnie zasiedzieć i pozytywnie zaskoczyć.

WUJEK BOHUN

Prawdopodobnie ojciec chrzestny wszystkich ciężarówek jakie kiedykolwiek widziałeś. Legenda głosi, ze T1000 z drugiej części Terminatora tak naprawdę zginal w wypadku samochodowym bo Wujek Bohun podstawił mu celowo uszkodzonego trucka. Jeden z najsympatyczniejszych twórców z jakimi mamy okazję współpracować. Analiza, jakość i dużo śmiechu – tak w skrócie opiszemy jego kanał, który zabierze Cię w daleką podróż pełną relaksu i ciekawostek.

MICHAŁF1

Mówi się, że na końcu po najstraszniejszym filmie jaki kiedykolwiek widziałeś, czeka jeszcze Michał i jego materiał. Z niewyjaśnionych powodów, mimo strachu – na ten kanał chce się wrócić. Z oczu fotela Michała można wyczytać straszne rzeczy, a nawet diabelskie. Właściciel głosu przez który kawały brzmią jak thrillery i którego nie chciałbyś usłyszeć w słuchawce w razie pomyłki – To po prostu MichałF1 – zapraszamy do zapoznania się z jego twórczością i wideorecenzją.

ZIO I AGU

Szczęśliwa parka i dwoje niesamowitych komików. Oglądając materiał recenzyjny o naszym fotelu – obiecujemy, że potrenujesz mięśnie brzucha. On – gangster naczelny serii którą sam tworzy ‘”ZIO VICE CITY”, ona – prywatny architekt swojego gangstera który projektuje mu na zamówienie miasta do opanowania w CITIES:SKYLINE. Masa śmiechu i lekko tworzonych materiałów, czyli idealny powód do wielogodzinnej posiadówki przed komputerem w chłodne lub zbyt upalne wieczory.

VITO

Kolejny mocny zawodnik z prostego, kwadratowego świata, przedstawiający swoją kreatywność za pomocą Minecrafta. Kanał na wylot przestrzelony dobry żartem i kreatywnym myśleniem. Czy trzeba czegoś więcej szukając podobnych materiałów? Jeśli nie wiesz jak zbudować dany projekt, lub zaplanować coś na swoim save, zajrzyj do VITA, filmów ‘jak zrobić…’ jest tam całe multum! Potem tylko dobre krzesło i można budować !

MAFIASOLEC GAMES

Wirtuoz Farming Simulator. Prawdopodobnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych farmerów w świecie internetu. Magda Gessler rolnictwa, profesor wykopek oraz główny kierownik zamieszania w okolicznych PGR’ach. Mówi się, że to właśnie Kacper stoi za sukcesami Polskiego Związku Zawodowego Rolników, a jego traktor wyposażony jest w nasz fotel Diablo X-EYE. Zweryfikuj to sam, daj w sobie zasiać ziarno ciekawości !

LASTDREAM

Kobiety też uwielbiają nasze fotele. W tym przypadku i Ola wybrała fotel i fotel wybrał Olę. Fotel – który idealnie oddaje jej wdzięk i tworzy warunki do rozwijania kanału na którym na dłużej zostanie niejeden mężczyna i większość kobiet! Sprawdź połączenie jasno-różowego X-EYE oraz młodej, kreatywnej i pozytywnej vlogerki a gwarantujemy, że w świecie mody zostaniesz na dłużej!

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating