FOTEL DLA GRACZA DIABLO X-PLAYER CZARNO-CZERWONY

Twoja osobista forteca

Uwielbiasz chwile, gdy w ciemnym pokoju światło rzuca jedynie ekran Twojego laptopa. Obserwujesz rzeczywistość – tę realną i wirtualną – z pozycji diabelnie perfekcyjnego fotelu dla gracza DIABLO X-PLAYER, o piekielnie intrygującym czarno-czerwonym kolorze. Dla Ciebie to nie jest zwykły fotel. To Twój bastion. Tylko w nim czujesz się pewnie, bezpiecznie i kontrolujesz każdy ruch.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 787,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 577,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL DLA GRACZA
DIABLO X-PLAYER
KONSTRUKCJA

Cały dzień czekałeś na ten moment. W końcu odpalasz kompa. Szykuje się długa i emocjonująca noc. Na sen na pewno zabraknie czasu. Odsuwasz fotel. Kółka gładko przejeżdżają po śliskim parkiecie. Siadasz wygodnie w objęciach swojego nowego, designerskiego DIABLO X-PLAYER. Jeszcze tylko ustawienie zagłówka, regulacja podłokietników i zaczynasz podróż w głąb Sanktuarium. Rano, bez trudu wstajesz od biurka. Twój kręgosłup, ramiona i szyja kompletnie nie czują, że od włączenia komputera minęło kilka piekielnie trudnych godzin.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
 • slide-6
 • slide-7
fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
128 cm - 135 cm
Wysokość siedziska
47 cm- 54 cm
Wysokość oparcia
81 cm
Wymiary siedziska
53 cm x 53 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 787,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 577,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi, karku i kolan. Fotele Diablo X-Player zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online. Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki, poduszka i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL DLA GRACZA
DIABLO X-PLAYER
TWÓJ SPRZYMIERZENIEC

Jesteś zawodowym graczem, znasz się na swoim fachu, dlatego na misje nie zabierasz byle kogo. Wybierz sprawdzonego partnera, którzy nigdy Cię nie zawiedzie. Postaw na fotel dla gracza DIABLO X-PLAYER, a przekonasz się że razem osiągniecie każdy level.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating