FOTEL DLA GRACZA DIABLO X-ONE CZARNO-NIEBIESKI

The special one

Pierwszy wychodzisz z szatni. Właśnie skończyłeś przedmeczową odprawę. Jak zawsze myślisz tylko o wygranej. Taktyka nakreślona, przeciwnik rozpracowany, drużyna przygotowana. Pora wyjść na murawę. Siadasz w skórzanym fotelu na ławce trenerskiej. Od razu czujesz, że masz do czynienia z prawdziwym zawodowcem. To DIABLO X-ONE, fotel dla graczy. Jest tak samo zadziorny, wyrazisty i charakterny, jak Ty, dlatego wybierasz go do swojego składu gameowych gadżetów.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 697,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 497,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL DLA GRACZA
BUDOWA

Od zawodników ulubionej drużyny wymagasz wytrzymałości, nieszablonowego stylu i profesjonalizmu. Dokładnie tych samych cech oczekujesz od fotela do gry. Model DIABLO X-ONE spełnia te wyśrubowane wymagania, ponieważ jest świetnie zbudowany.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
 • slide-6
 • slide-7
 • slide-8
 • slide-9

FOTEL DLA GRACZA
DIABLO X-ONE

Mocny i szybki podnośnik przenosi Cię na wyższy poziom komfortu, niczym wygrany mecz o mistrzostwo. Trwała, pięcioramienna podstawa, trzyma fotel na każdej nawierzchni, tak dobrze, jak najlepszy bramkarz wyniku. Do tego sztywna, metalowa rama dba o kondycję Twoich pleców lepiej niż nie jeden lekarz.

fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
130 cm - 137 cm
Wysokość siedziska
47 cm- 54 cm
Wysokość oparcia
83 cm
Wymiary siedziska
51 cm x 51 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 697,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 497,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL DLA GRACZA DIABLO
X-ONE – MOCNE STRONY

Silne nogi, zwrotność oraz inteligencja w działaniu.  To konkretne walory fotela dla gracza DIABLO X-ONE, których brakuje konkurentom do gry w Twoim gamingowym zespole. Dlatego tym transferem tylko zyskasz.

Inteligentny system TILT szybko zareaguje na falowe ataki zmęczenia i znużenia. Wystarczy, że zmienisz położenie fotela a Twój kręgosłup złapie głęboki oddech i po regulaminowej, 15 minutowej przerwie, wrócisz do gry na drugą połowę nocy.

Dynamiczne kółka szybko przesuną Cię z defensywy do ataku, nawet na grząskim dywanie lub śliskiej podłodze.

Dwie miękkie poduszki wykonane z eko-skóry – lędźwiową i szyjną – ustawisz na najlepszej pozycji dla Twoich pleców. Tym manewrem zapewnisz im maksymalnie wygodne ustawienie, a sobie spokój i rozładowanie nerwów, których nie brakuje w trakcie wyczerpujących meczów.

W każdej chwili możesz zdjąć poduszkę z zagłówka i wpuścić więcej świeżego powietrza w okolicę głowy przez dwa spore otwory na oparciu. Po tej zmianie z zimną krwią wykorzystasz każdą bramkową okazję.

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi, karku i kolan. Fotele Diablo X-One zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online. Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki, poduszka i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL DLA GRACZA
DIABLO X-ONE TWÓJ
PEWNY ATUT W GRZE

Fotel dla gracza DIABLO X-ONE to kompletny i wartościowy zawodnik. Świetna prezencja, niepowtarzalny styl i stalowa wytrzymałość. Tymi atutami szybko przekona Cię, że zasługuje na długi kontrakt. Razem stworzycie duet nie do zatrzymania.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating