FOTEL DLA GRACZA DIABLO X-ONE CZARNO-BIAŁY

Rogata dusza

Pokonałeś Diablo. Gdy wydawało się, że w końcu zapanuje pokój, nad światem Sanktuarium zawisła groźba nowego konfliktu. Najwyższym Złem, ukrytym w Czarnym Kamieniu Dusz, chce zawładnąć Maltael – Anioł Śmierci. Dlatego, za wszelką cenę, musisz ukryć diabelski kamień i ocalić krainę śmiertelników przed unicestwieniem. Czy ta misja zakończy się sukcesem zależy od Ciebie i Twojego gamingowego fotela. Kolejne długie i wyczerpujące godziny przed komputerem wymagają skupienia, konsekwencji i dobrej kondycji, a te zapewni Ci tylko czarno-biały fotel dla gracza DIABLO X-ONE.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 697,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 497,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL DLA GRACZA
BUDOWA

Model DIABLO X-ONE budową przypomina potężnego i niezwyciężonego Krzyżowca, nowego bohatera ostatniej części Diablo III. Tak jak w grze poszycie jego zbroi, czyli mocne, skórzane obicie fotela, ma biało-czarne barwy i jest praktycznie nie do zdarcia. Trwała, metalowa rama, niczym wewnętrzna konstrukcja zbroi, doskonale stabilizuje i unosi wysokie, kubełkowe oparcie DIABLO X-ONE. Masywne boki oparcia świetnie nawiązują do naramienników i obojczyka.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
 • slide-6
 • slide-7
 • slide-8
 • slide-9

FOTEL DLA GRACZA
DIABLO X-ONE

Te dwie kluczowe części fotela i pancerza Krzyżowca strzegą gracza i bohatera przed urazami okolic szyi i barków. Rolę rycerskich trzewików spełniają kauczukowe kółka, dzięki którym DIABLO X-ONE pewnie porusza się po każdym podłożu, w każdych warunkach (na mokrej podłodze i gęstym dywanie).

fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
130 cm - 137 cm
Wysokość siedziska
47 cm- 54 cm
Wysokość oparcia
83 cm
Wymiary siedziska
51 cm x 51 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 697,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 497,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL DLA GRACZA DIABLO
X-ONE – FUNKCJONALNOŚĆ

W czasie gry Twój kręgosłup, kark, ramiona i nadgarstki poddawane są olbrzymim obciążeniom. Z nie mniejszym wysiłkiem musi radzić sobie Krzyżowiec, na którego barkach spoczywa przyszłość Sanktuarium. Dlatego funkcjonalność fotela do gry DIABLO X-ONE i oręża Twojego wojownika mają ze sobą wiele wspólnego.

 

Szerokie siedzisko oraz miękkie poduszki pod kark i kręgosłup sprawiają, że Twoja postawa jest godna naśladowania. Masz mnóstwo miejsca, aby sterować swoim bohaterem, a do tego lepiej chronisz plecy i szyję przed nieprzyjemnym napinaniem i drętwieniem.

Wysokie, ergonomiczne oparcie z zagłówkiem jest przedłużeniem Twojego kręgosłupa, dlatego kompletnie nie czujesz zmęczenia, mimo wielogodzinnego maratonu przed ekranem swojego kompa.

Walkę w każdej pozycji ułatwia Ci system TILT. To Twoja tajna broń przeciwko złej postawie i bólowi pleców. Jedno pociągnięcie dźwigni wystarczy, aby precyzyjnie wycelować w odpowiednią pozycję fotela, idealnie pasującą do Twoich aktualnych preferencji.

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi, karku i kolan. Fotele Diablo X-One zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online. Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki, poduszka i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL DLA GRACZA
DIABLO X-ONE
ZDROWY WYBÓR

Siła ataku Krzyżowca jest ogromna. To z niej czerpie wzorce fotel dla gracza DIABLO X-ONE. Z anielskim spokojem i diabelską skutecznością walczy o Twoje zdrowie. Dlatego wspólnie stworzycie równie zabójczy duet, który zwycięsko zakończy każdą misję.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating