Fotele dla graczy Diablo X-One

Usiądź w fotelu zawodowych Gamerów

Odkryj nowy level fascynacji

Dynamiczna i muskularna sylwetka, drapieżne wzornictwo i wyrazisty kolor sprawiają, że, siadając w fotelu z linii Diablo X-One, od razu poczujesz się jak w na torze Nascar. Usiądź wygodnie i przenieś się do wirtualnego świata. Wystartuj z Pole Position, którą zapewnią Ci fotele gamingowe Diablo X-One. Przenieś swoją grę na wyższy level. Po Twojej stronie jest tylko dobra zabawa.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 697,00 zł

od 497,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

chari-image

WYGODNE FOTELE
DLA GRACZY

DIABELNIE KOMFORTOWE

Fotele dla graczy Diablo X-One zaprojektowaliśmy Twoimi potrzebami, łącząc wygodę i ergonomię w podwójnie przemyślaną konstrukcję.  Zadbaliśmy o wszystkie elementy, dzięki którym gra staje się jeszcze większą przyjemnością – bez obciążenia kręgosłupa. Funkcjonalny system regulacji, wysokie oparcie, idealnie wyprofilowane siedzisko i wygodny podłokietnik… To wszystko sprawia, że w wirtualnym świecie poczujesz się diabelnie komfortowo.

STYLOWE FOTELE DLA GRACZY

ROZPĘDZONY DESIGN

Jeśli w Twoich żyłach płynie benzyna, a Need For Speed, Forza Horizon, Gran Turismo lub inne gry nadają tempo Twojej rozrywce, to znaczy, że mamy dla Ciebie ofertę nie do odrzucenia.

Sprawdź, wybierz, graj

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/taxonomy.php on line 143

Cena katalogowa

od 697,00 zł

od 497,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating