FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-GAMER CZARNO-NIEBIESKI

Klasa światowa

Wreszcie jest Twoja! Najnowsza FIFA 2017. Ekscytacja sięga poziomu fety po awansie Polaków na Euro 2016. To dopiero rozgrzewka, ale zorientowanie się we wszystkich nowinkach zajmie trochę czasu. Szlifowałeś formę w poprzedniej edycji „fifki”, więc od strony umiejętności jesteś dobrze przygotowany. Znacznie słabiej wypadasz fizycznie. Twoją kondycję osłabia stary fotel do gry. Ból w plecach, ciężkie ramiona, nadwyrężone nadgarstki. To tylko niektóre skutki niesportowego trybu życia. Dlatego odeślij do szatni swój fotel gamingowy i ściągnij zawodnika klasy światowej, czarno-niebieskiego DIABLO X-GAMER.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 647,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 547,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
WYGLĄD

DIABLO X-GAMER to gracz z najwyższej półki. Jego wygląd mówi wszystko. Mocno stoi na pięciu wzmocnionych (od)nogach. Nierówności podłoża amortyzuje kauczukowymi kółkami. Cicho pnie się w górę dzięki silnemu podnośnikowi. Szybko się obraca i błyskawicznie zmienia pozycje. To efekt wrodzonej inteligencji systemu TILT. Do tego jest stabilny i dobrze operuje głową, za sprawą szerokiego zagłówka i kubełkowego oparcia.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
 • slide-6
 • slide-7
fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
118 cm - 128 cm
Wysokość siedziska
43 cm- 53 cm
Wysokość oparcia
76 cm
Wymiary siedziska
50 cm x 50 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 647,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 547,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
ATUTY

Błyskotliwa technika, precyzja każdego ruchu i świetna forma przez wiele sezonów. Tak wygląda krótkie sportowe CV fotela gamingowego DIABLO X-GAMER z listą największych atutów. Najlepiej zobaczyć je w grze. Dlatego jak najszybciej weź go na testy, a przekonasz  się do niego.

Trwałe i wykończone miękkim materiałem podłokietniki będą Twoim wsparciem nawet w najtrudniejszej sytuacji. Zawsze możesz na nie liczyć.

Idealnie dopasowane do Twoich pleców kubełkowe oparcie z bocznymi otworami na wysokości szyi trzyma na dystans ból barków i kręgosłupa, zapewniając, że z „zimną krwią” wykorzystasz każdy błąd rywali.

Perfekcyjny mechanizm TILT sprawi, że przez cały czas masz pełną kontrolę nad swoim ciałem. Możesz przesunąć się na dowolną pozycję, gdy tylko uznasz, że musisz zmienić swój styl gry.

Pewność każdego ruchy i stabilizację gwarantują kółka, pokryte wysokojakościowym kauczukiem. Załóż je a Twój DIABLO X-GAMER nie będzie ślizgał się na płytkach, panelach i parkiecie.

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi i kolan. Fotele Diablo X-Gamer zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online. Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
NAJLEPSZY TRANSFER

Fotel DIABLO X-GAMER to Twój najlepszy transfer, ponieważ wybiega naprzeciw wszystkim Twoim potrzebom. Jest realnym wzmocnieniem dla Twoich pleców, a nie tylko uzupełnieniem składu gamingowych gadżetów. Razem stworzycie zgrany kolektyw, który sięgnie po najwyższe trofea.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating