FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-GAMER CZARNO-CZERWONY

Członek Twojego gangu

San Andreas znasz jak mało kto. Codziennie włóczysz się po jego ciemnych zaułkach i kolekcjonujesz mocne wrażenia. Raz bójka, raz kradzież, raz ucieczka przed glinami. Życie. Ale, gdy dostajesz poważne zlecenie, całkowicie zatracasz się w grze. Doba wydaje się za krótka. W takim tempie postrzelisz sobie kręgosłup, rozwalisz ramiona i pogruchoczesz nadgarstki. Dlatego zamiast skończyć na stole operacyjnym, włam się do internetu i porwij dla swojego komfortu jedynego gangstera wśród foteli gamingowych – DIABLO X-GAMER.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 647,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 547,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
BUDOWA

DIABLO X-GAMER to twardy zawodnik. Widać to po jego muskularnej budowie. Jego napakowane, kubełkowe oparcie opina dzika, czarno-czerwona skóra HD. Wysoki zagłówek osłania kark. Masywna, aluminiowa podstawa z pięcioma mocnymi i stabilnymi kółkami pewnie trzyma na sobie sztywną, metalową ramę, miękkie oparcie oraz zaokrąglone podłokietniki.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
 • slide-6
 • slide-7
fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
118 cm - 128 cm
Wysokość siedziska
43 cm- 53 cm
Wysokość oparcia
76 cm
Wymiary siedziska
50 cm x 50 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 647,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 547,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
CECHY SZCZEGÓLNE

Wyjątkowa odporność, nieprzeciętna ergonomia oraz ostry charakter najlepiej opisują cechy szczególne fotela gamingowego DIABLO X-GAMER. Ten diabelski profesjonalista to propozycja dla zawodowych graczy, dla których każda udana misja to kolejny powód do przyjęcia i wypełnienia następnego zadania, bez względu na upływający czas.

Lśniąca, wysoko jakościowa, skóra HD doskonale radzi sobie z usuwaniem brudu i kurzu, czyli niewygodnych świadków Twoich wielogodzinnych maratonów przed komputerem. W kilka sekund sprzątniesz je wilgotną szmatką, dlatego zaraz po egzekucji nie pozostawią żadnych śladów.

Przesuwana poduszka lędźwiowa jeszcze lepiej chroni Twój kręgosłup przed skrzywieniem i rozbraja napięcie ramion, pojawiające się przed każdą, ważną misją.

Ruchomy mechanizm TILT to doskonale wyposażony arsenał różnych możliwości położenia ciała względem biurka. Tą bronią bez litości zlikwidujesz wady postawy oraz ból pleców, barków i ramion.

Kółka z twardego i wytrzymałego tworzywa gładko przejadą po śliskich płytkach i dywanie lub wycyklinowanym parkiecie. Gwarantujemy, że zapewnią Ci bezpieczeństwo, nawet podczas wyjątkowo intensywnej strzelaniny z udziałem wojska i policji.

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi i kolan. Fotele Diablo X-Gamer zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online. Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
CELNY STRZAŁ

Model DIABLO X-GAMER na dobre zaszyje się w Twojej gamingowej dziupli. Posłuży Ci przez długie lata, które przesiedzisz na nim podczas emocjonujących pościgów, morderczych bijatyk oraz śmiałych napadów i kradzieży. Fotel dla gracza DIABLO X-GAMER to celny strzał w Twoje potrzeby.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating