FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-GAMER CZARNO-BIAŁO-CZERWONY

Zaklęta broń

Ile to już razy stawałeś do walki z siłami królestwa ciemności? Ciągnące się dniami i nocami wyprawy przeciwko mrocznym sługom kończyłeś zwycięsko, ale Twój kręgosłup i barki wciąż odczuwają ich skutki. Straszne bóle placów, piekielnie zdrętwiały kark, diabelnie nadwyrężone nadgarstki. To tylko część przykrych pamiątek, które przypominają o starym fotelu. Jednak ludzkość znów Cię potrzebuje. Legiony przerażających demonów zagrażają Sanktuarium. Przebiegli władcy Płonących Piekieł chcą zawładnąć Twoim światem. Tym razem stajesz oko w oko z armią demonów, jako Czarownica Leshina, uzbrojony w nową, zaklętą broń – czarno-biało-czerwony fotel gamingowy DIABLO X-GAMER.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 647,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 547,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
MAGICZNY WYGLĄD

Ognista czerwień, spotyka się z mrożącą krew lodowatą bielą i głęboką, przejmującą czernią. Ta intrygująca mieszanka barw dokładnie opisuje moce, którymi włada Twoja bohaterka. Oddaje też magiczny wygląd DIABLO X-GAMER. Trwałe, kubełkowe oparcie tego modelu oraz szerokie i wygodne siedzisko pokryte są elastyczną, wysokojakościową skórą HD oraz oddychającą siateczką MeshTech. Takie połączenie gwarantuje, że Twój gamingowy fotel wytrzyma próbę czasu i zapewni Ci niepowtarzalny komfort w trakcie każdej sesji.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
118 cm - 128 cm
Wysokość siedziska
43 cm- 53 cm
Wysokość oparcia
76 cm
Wymiary siedziska
50 cm x 50 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 647,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 547,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
ZDOLNOŚCI I WYPOSAŻENIE

Odporny na zarysowania i plamy, wytrzymały i mocny konstrukcyjnie, wygodny i ergonomiczny. Takimi zdolnościami i wyposażeniem szczyci się fotel gamingowy DIABLO X-GAMER. Wykorzystaj je w walce o zdrową postawę swoich pleców, ramion i nadgarstków oraz użyj ich do rozprawienia się z wysłannikami krainy szarości.

Diabelska moc drzemie w energicznym i cichym podnośniku, dzięki któremu szybko i dokładnie ustawisz wysokość fotela do swojego wzrostu i rozmiarów biurka.

Magiczny system TILT sprawi, że przymierzając się do DIABLO X-GAMER precyzyjnie wyregulujesz kąt nachylenia oparcia. Dzięki tym umiejętnościom, fotel nie krępuje Twoich ruchów, dlatego czujesz się swobodnie, a kręgosłup i barki odpoczywają w trakcie każdej, nawet najdłuższej rozgrywki.

W twardej, solidnie wykonanej podstawie drzemią duże pokłady sił nadprzyrodzonych, które dbają o stabilność fotela i całego Twojego ciała. Przytwierdzone do niej kauczukowe kółka rewelacyjnie trzymają się gęstego dywanu i śliskich płytek.

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi i kolan. Fotele Diablo X-Gamer zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online.  Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-GAMER
POCZUJ JEGO MOC

Zaczynając nowe, wirtualne życie, nie popełniaj starych błędów. Dlatego zmień swój stary fotel na DIABLO X-GAMER i poczuj jego moc. Inspirowany Czarownicą Leshiną, dokładnie tak jak ona walczy (z bólem) na dystans, utrzymuje Twoje ciało w jednej, optymalnej pozycji, zapewniając wręcz magiczny komfort, który naładuje Cię nadludzką energią. Wspólnie okiełznacie demony i palące zło.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating