FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-FIGHTER CZARNO-BIAŁY

Graj i zwyciężaj

Bądź niczym biały wilk, przemieszczając się na przedmieściach Novigradu. Negocjuj z kupcami i kowalami, a wieczorami przy ciepłym świetle karczmy, pokonuj przeciwników w ulubioną grę karcianą. Wyposaż się w odpowiednią broń i podróżuj do jeszcze nieodkrytych ziem i plądruj stare grobowce. Nie zapomnij rozsiąść się wygodnie w nowym fotelu Diablo X-Fighter.

 

 

Czytaj więcej

Cena katalogowa

947,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 697,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL DLA GRACZA BUDOWA

Przy długich rozgrywkach nie może zabraknąć niczego. Jak Wiedźmin musisz być przygotowany na każdą sytuację planując kolejne wyprawy. Model X-FIGHTER zadba o twoją wygodę, ale również o twój kręgosłup dzięki kubełkowej konstrukcji oraz większej poduszce lędźwiowej.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4

FOTEL DLA GRACZA DIABLO
X-FIGHTER

 

Idealny wymiary z możliwością regulacji sprawią, że nie będziesz czuł się zmęczony. Dostosuj fotel tak jak lubisz i nie zważaj na płynący czas.

fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
121-129 cm
Wysokość siedziska
47-55 cm
Wysokość oparcia
91 cm
Szerokość siedziska
55 cm
Głębokość siedziska
55 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

947,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 697,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

Idealna, regulowana poduszka pomoże odpocząć twoim plecom nawet przy najcięższych chwilach rozgrywek online.  Nie daj się wyprzedzić, dostosuj swoje potrzeby i brnij przez kolejne etapy rozgrywki. Perforowana ekoskóra da odpowiedni przepływ powietrza nawet podczas wielkich upałów.

Kilka godzin rozgrywki za tobą i zaczynasz odczuwać lekkie zmęczenie? Dostosuj pochylenie oparcia, aby zregenerować sił przed kolejną przygodą. Regulowane, miękkie podłokietniki pozwolą również odpocząć twoim rękom, to one przecież potrzebują najwięcej energii.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating