Fotele dla graczy Diablo X-Fighter

Fotel dla wymagających graczy

Diablo X-fighter

Niepowtarzalny, świeży w szeregach Diablo Chairs, absolutnie nowy i diablesko funkcjonalny – X-FIGHTER. Jeśli jesteś wymagającym graczem i cenisz sobie maksymalną jakość produktu, musicie się poznać! Stworzyliśmy idealną odpowiedź na tysiące najbardziej szczegółowych pytań klientów.

 

 

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 947,00 zł

od 667,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

chari-image

FOTELE DLA PROFESJONALNYCH
GRACZY

INNY WYMIAR GRANIA

Fotele dla graczy Diablo X-FIGHTER to modele, które spełniają wymagania nawet najbardziej zapalonych gamerów. Jego konstrukcja 3D zapewni pełną swobodę podczas długich maratonów przed komputerem. Lepiej udostępnić mu miejsce przed swoim biurkiem i nie wchodzić z nim na ścieżkę wojenną. To w końcu X-FIGHTER.

FOTELE KOMPUTEROWE DIABLO X-FIGHTER

SZEF WSZYSTKICH SZEFÓW

Fotele komputerowe Diablo X-Fighter to fotele które budzą respekt. Design w stylu iście diabelskim powoduje, ze nie sposób nie zatrzymać się przy nim na dłużej. Agresja, dynamika, komfort i spokój użytkownika – zamknięte w jednym fotelu. Jest to produkt który stawiamy z niesamowitą pewnością na czele naszej oferty i udostępniamy wszystkim którzy lubią odpoczywać przed komputerem spędzając przy nim długie godziny!

Sprawdź, wybierz, graj

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/taxonomy.php on line 143

Cena katalogowa

od 947,00 zł

od 667,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating