FOTEL GAMINGOWY DIABLO X-EYE CZARNO-SZARY

Niezwyciężony wojownik

Ratujesz zepsuty i pozbawiony zasad świat przed inwazją potworów. Nowa misja to zawsze duże wyzwanie, emocje, adrenalina i nieprzespane noce. Za wszelką cenę chcesz dorównać Geraltowi. Dzielnie walczysz ze zmęczeniem, drętwiejącymi palcami i uciskiem pleców, ale one nie dają za wygraną. To znak, że w końcu musisz zainwestować w siebie, a nie tylko w rozwój swojego bohatera.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 887,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 12
od 607,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY

Zacznij od wymiany fotela. Ten, na którym teraz grasz jest niepotrzebnym obciążeniem dla Twoich pleców. Dlatego pozbądź go, jak zbędnego ekwipunku, i wybierz fotel gamingowy DIABLO X-EYE. To sprawdzona i pewna broń, którą pokonasz wrogi ból, zachowasz koncentrację i raz na zawsze rozprawisz się z nieprzyjemnym uczuciem sztywniejącego karku.

Już na pierwszy rzut oka widzisz, że masz do czynienia z prawdziwym wojownikiem. Budowa fotela gamingowego DIABLO X-EYE budzi respekt. Pięcioramienna podstawa stabilnie utrzymuje go na każdym gruncie. Sztywna rama, mocne, profilowane boki, silny podnośnik i miękkie poduszki chroniące kręgosłup to jego znaki szczególne.

 • slide-1
 • slide-2
 • slide-3
 • slide-4
 • slide-5
 • slide-6

BUDOWA FOTELA
X-EYE

Regulowane podłokietniki, ruchomy zagłówek i charakterystyczne, kubełkowe siedzisko gwarantują, że nawet z kilkugodzinnej wyprawy zawsze wrócisz wyprostowany, a w trakcie walki swobodnie zadasz każdy cios.

fotel logo

Wymiary fotela

Wysokość całkowita
128 cm - 135 cm
Wysokość siedziska
47 cm- 54 cm
Wysokość oparcia
81 cm
Wymiary siedziska
53 cm x 53 cm

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 100

Cena katalogowa

od 887,00 zł


Notice: Undefined variable: term in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/single.php on line 115
od 607,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-EYE
WALORY

Mocno stoi na nogach, jest wytrzymały i perfekcyjnie likwiduje ból. To największe walory fotela gamingowego DIABLO X-EYE. Dlatego, gdy misja przeciągnie się aż do świtu, wiesz że Twój kręgosłup nie odczuje jej trudów.

Wielofunkcyjny system TILT zabójczo skutecznie pokona Twoje znużenie. Jeden szybki ruch ręką i z pionowej pozycji gotowości do walki, przechodzisz w tryb zasłużonego odpoczynku i bezczynności.

Dwa spore otwory na wysokości szyi ułatwiają przepływ powietrza, dlatego na chłodno uporasz się z każdym przeciwnikiem.

Czarno-szare obicie jest jak pancerz. Eko-skóra doskonale chroni przed zarysowaniami. Równie dobrze maskuje kurz. Nie straszne są mu żadne plamy.

Kółka mocno przylegają do podłoża, ponieważ są z kauczuku. Dzięki temu DIABLO X-EYE imponuje stabilnością. Sprawdzi się w każdym terenie.

DIABELSKO ERGONOMICZNY

Idealne podparcie dla Twoich ramion, lędźwi, karku i kolan. Fotele Diablo X-Eye zostały zaprojektowane tak aby dbać o Twoją prawidłową postawę podczas długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać podczas długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online. Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki, poduszka i oparcie pozwoli Ci cieszyć się z gry przez wiele godzin.

FOTEL GAMINGOWY
DIABLO X-EYE
ATUTY

Fotel gamingowy DIABLO X-EYE jest Twoim kompanem na bojowym szlaku o wolność świata. Nawet w najtrudniejszych chwilach masz w nim oparcie. Razem tworzycie zgrany duet.

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating