Fotele dla graczy Diablo X-Eye

Usiądź w fotelu zawodowych graczy

Mamy oko na gry

…dlatego fotele gamingowe z linii Diablo X-Eye zaprojektowaliśmy, aby stały się częścią gry i dopełniały akcję na Twoim ekranie. Od ergonomicznych rozwiązań, po oryginalne wzornictwo. Jako gracze wiemy jak ważna jest wygodna pozycja, dlatego stworzyliśmy fotel, który szybciej niż natychmiast idealnie dopasujesz do swojej sylwetki i odkryjesz nowy level gamingu.

Czytaj więcej

Cena katalogowa

od 887,00 zł

od 607,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

chari-image

FOTELE DLA WYMAGAJĄCYCH
GRACZY

RZUĆ NA TO OKIEM

Uznaliśmy, że „dobre fotele dla graczy” to stanowczo za mało, dlatego stworzyliśmy konstrukcję, która sprawia, że nawet po długim maratonie RPG Twoje plecy będą wypoczęte. Fotel gamingowy Diablo X-Eye wyróżnia wysokie oparcie oraz funkcjonalna regulacja. Dzięki temu nasz fotel pozwala zachować właściwą postawę, dopasowuje się do kształtów ciała i pozostawia swobodę ruchów. Krótko mówiąc, linia X-Eye ma wszystko, czego potrzebujesz.

FOTELE KOMPUTEROWE DIABLO X-EYE

BŁYSK W OKU

Fotele komputerowe Diablo X-Eye to najbardziej awangardowa linia w naszej kolekcji. Diabelskie oczy, intensywne kolory, dynamiczna sylwetka i wysoka jakość materiałów to mieszanka, która zmieni Twój pokój w przestrzeń w wersji Diablo.

Sprawdź, wybierz, graj

#diablochairs


Notice: Undefined variable: tmp in /home/mesjee/ftp/diablochairs/wp-content/themes/diablochairs/taxonomy.php on line 143

Cena katalogowa

od 887,00 zł

od 607,00 zł

Produkt dostępny
u oficjalnego
dystrybutora

Zobacz film

Opinie naszych klientów

 • Krzysztof Z., Wrocław

  Fotel X-One to świetny wybór dla każdego fana gier komputerowych. Świetny wygląd, niesamowita wygoda oraz jakość. Polecam każdemu!

  rating
 • Paweł J., Warszawa

  Kupiłem fotel X-Eye na przedsprzedaży i muszę przyznać, że bardzo miło się zaskoczyłem. Każdemu polecam fotel Diablo X-Eye!

  rating
 • Joanna K., Poznań

  Potwierdzam wygodę siedzenia na krześle gamingowym X-One. Siedzę na nim po kilkanaście godzin dziennie i zero bólu w plecach!

  rating
 • Xawery B., Berlin

  Great racing chair with ergonomic design and pedestal with tilt and swivel capabilities. Diablo X-Player is great seat for playing PC games.

  rating